logo

Chybí Vám v životě perspektiva?

Uvítali byste možnost atraktivního přivýdělku či naprosté změny kariéry?

Naše centrum toto nabízí!! Úspěšně působíme nejen v Olomouci, ale také v dalších městech celého moravskoslezského, brněnského a jihomoravského kraje. Každoročně dochází k nárůstu zájmu o naše služby.  V roce 2014 a 2015 proto plánujeme otevření dalších poradenských center v lokalitách nad 10.000 obyvatel.

Z důvodu dalšího rozšiřování hledáme vhodné kandidáty na pozici wellness poradce.  Jedná se o práci s klienty na pobočce poradenského centra a o sestavování výživových programů zaměřených na zlepšení a udržení zdraví.

Vzhledem k časové flexibilitě je práce v našem centru velmi vhodná pro studenty VŠ a dále pro muže a ženy bez rozdílu věku se zájmem o zdravý životní styl.

O pracovní příležitosti

Náplň práce

  • aktivní jednání s klienty (analýzy, sjednávání termínů, konzultace)
  • zákaznický servis (telefonicky, osobně)
  • práce na PC (komunikace přes Skype s klienty mimo olomoucký region)

Časová náročnost

  • Přivýdělek 10-15 hod. týdně
  • Hlavní činnost 6-8 hod. denně

Co Vám nabízím

Příjemnou a zajímavou práci na pobočce luxusního poradenského centra, nadstandardní ohodnocení – při splnění pracovní  náplně 15 hod. týdně  –  až 15tis. měsíčně, při práci na HČ – neomezená horní hranice příjmů, skvělý kolektiv, kvalitní zaškolení a rekvalifikace  zajištěna, VIP školení v zahraničí, časová flexibilita

Co požaduji

aktivní přístup, pracovitost, ochotu učit se novým věcem, komunikativnost, spolehlivost, zájem o obor

V případě zájmu o výše uvedenou pozici se neprodleně přihlaste k účasti na výběrovém pohovoru. Tato nabídka je časově omezena. Volejte obratem náš mobilní telefon uvedený v sekci kontakty, nebo nám napište prostřednictvím kontaktního formuláře níže, a my se Vám ozveme. Velmi rádi Vás poznáme osobně.

Je čas převzít kontrolu nad svou situací!