Pokládáte si otázku, jak se mohu cítit lépe?
Mít více energie a tím i více radosti ze života?

Kdo se na nás s důvěrou obrací?


Dnes a denně k nám do poradny chodí lidé se stále stejnými příznaky. Jsou to únava, nespavost, vysoký krevní tlak a cholesterol, nedostatek hořčíku, cukrovka, bolesti kloubů, zažívací obtíže, dysfunkce štítné žlázy, ledvinové kameny, ženy velmi často přicházejí už po gynekologické operaci, často i po onkologické léčbě… Dále jsou našimi klienty i lidé, relativně zdraví, aktivně sportující, ale s náročným životním stylem, kteří jsou v práci pod neustálým tlakem a uvědomující si důležitost regenerace. Patříte mezi ně i Vy?

Proč se tak mizerně cítíte?

Dnešní strava nemá s výživou vůbec nic společného. Jíme toxickou, průmyslově zpracovanou stravu a o tom, že těch toxických látek opravdu nebude málo, svědčí fakt, že člověk sní za rok 6 t jídla, z toho v současnosti připadá 250 kg chemikálií, které tělo nezná a neumí zpracovat. Chemikálie, o kterých zde hovořím, jsou jednak konzervační látky a barviva (většinou oficiálně povolené - tzv. aditiva "éčka"), stabilizátory, emulgátory a různé přísady, vylepšující chuť a prodlužující trvanlivost. O tom, že konzumujeme příliš mnoho cukru a až 12krát vice soli, než potřebujeme, se dnes píše téměř všude. Jíme velmi mnoho živočišných bílkovin a máme nedostatek rostlinných proteinů a vlákniny ve stravě. Mnoho lidí nad 50 let, ale i mladších, užívá řadu léků (včetně hormonů), které kromě jiných nepříznivých účinků současně zhoršují využití živin a mikroživin. Mnoho léků také poškozuje zažívací trakt, jiné zase způsobují změny metabolismu a další obtíže... a tak se Váš intoxikovaný organismus dostává stále více a více do tzv. buněčné podvýživy a Vy tím pádem do začarovaného kruhu, protože Vám je hůř a hůř.

Jste v situaci, kdy víte, že něco není v pořádku a tělo se necítí dobře? Kde může člověk začít? Jaké jsou první kroky?

Životní změna, která nejméně bolí a nejlépe se aplikuje, je změna stravování. Západní populace svoji stravu globálně změnila k výrazně horší kvalitě, přestali jsme jíst to, co je pro nás přirozené a často jsou na našem jídelníčku potraviny, které potravinářský průmysl nejenže zpracoval tak, že se změnily jejich vlastnosti, ale mnohdy jsou tyto potraviny „obohaceny“ o látky, které jsou buď ze zdravotního hlediska podezřelé anebo nám prokazatelně škodí. Když člověk změní stravu, uleví se mu a začne vnímat více energie, je to kontinuální proces. Postupná úprava. Jako když nahodíte barák, bude z venku vypadat hezky, ale když nebudete dál pracovat, tak se začne zevnitř rozpadat.

Hlava ovlivňuje, co jíme a to, co jíme, ovlivňuje hlavu.

Jak to změnit?

Když Vás začne bolet hlava, tělo nekřičí: „Dej mi brufen“!! Když máte ekzém, vaše tělo nekřičí: „Dej mi Zyrtec nebo kortikoidy“!! Vaše tělo křičí: „ Dělej už konečně se mnou něco!! Zbav mě odpadu, vyčisti mě!!!“Zlepši stravu!! A dej mi lepší živiny!! Představte si, že byste si přestali čistit zuby. Umíte si to představit? Jaké by to bylo za den, dva, týden, měsíc, rok? Kdy jste si naposled čistili střeva?" Napadá mě další přirovnání. Sprchujete se denně? Určitě ano. Kdy jste to naposledy udělali uvnitř vašeho těla?? V naší poradně proto dnes a denně přibývají lidé, kteří pochopili, že ke zdraví vede jen jedna cesta a tou je pravidelné čištění organizmu, změna stravy a zdravý styl života. Pokud souhlasíte s těmito slovy, pak neváhejte a objednejte se k nám na individuální konzultaci a můžete tak zahájit svou vlastní cestu ke zdraví. Pokud máte problém, pomůžeme vám najít cestu k jeho odstranění. S postupem vás seznámí náš odborný poradce.

My víme jak na to!!

Vstupní individuální 70minutová konzultace u nás a FORMOU VOLNÉHO VSTUPU zahrnuje:

 • Celkovou analýzu zdraví a fyzické kondice.
 • Analýzu stravovacích návyků a pitného režimu.
 • Měření na bioimpedančním analyzéru TANITA (zjištění výše viscerálního tuku, metabolického věku, mineralizace kostí, bazálního metabolismu)
 • Náš odborný poradce Vám přímo na míru sestaví individuální nutriční program, který zahrnuje plán na naprostou změnu jídelníčku s cílem upravit střevní mikrobiom, eliminovat bílý cukr, bílou mouku, eliminovat nadbytek soli a hlavně zlepšit vstřebávání živin atd.
 • Jídelníček Vám upravíme z běžně dostupných surovin dle vašich chuťových preferencí tak, abyste pravidelně pětkrát denně jedli a aby to odpovídalo zásadám zdravého životního stylu. Cílem je, přestat zahleňovat tělo a zlepšit vstřebatelnost živin.
 • Dále úprava stravy obsahuje také zařazení těch nejkvalitnějších potravinových doplňků do vašeho jídelníčku, kdy se tělo postupně – přes očistu a správné vyživení buňky dostane do fáze regenerace. Nikoho tedy tímto způsobem neléčíme!!! Bohužel dnešní strava neobsahuje adekvátní množství živin, proto pracujeme rovněž s doplňky a vytváříme v těle optimální podmínky pro to, aby Váš organismus mohl začít regenerovat. Používáme již 20let špičkové potravinové doplňky od firmy Herbalife Nutrition.
 • Dále poskytujeme ten nejkvalitnější zákaznický servis, který je formou pravidelných návštěv u poradce s cílem naučit Vás správně jíst, správně nakupovat a vyznat se v džungli dnešních potravin.


Naše zásady:

 • S klientem jednáme vždy individuálně.
 • Klient si sám určuje finanční částku, kterou chce investovat do svého zdraví.
 • Celá naše práce je založena na velmi úzkém vztahu poradce – klient. Náš odborný poradce Vás povede krok po kroku a bude Vás podporovat po celou dobu programu na osobních kontrolách.
 • Spolupráce s klientem je vždy založena na vzájemné důvěře. Jedině tak lze dosáhnout požadovaného výsledku.
Výsledky našich klientů jim opravdu mění kvalitu života – cítí nárůst energie a vitality, cítí zlepšení stavu psychiky, odeznívají typické civilizační choroby dnešní doby, pociťují zlepšení stavu kloubů, zlepšení kvality spánku. Sami se přesvědčte. Nejlepší zkušenost je vlastní zkušenost.

Objednání termínu můžete provést 2 způsoby:

1. Zavolejte naši horkou linku: tel. 603 519 966

2. Využijte naši službu Call Back - Zavoláme my vám