Pokládáte si otázku, jak se mohu cítit lépe?
Mít více energie a tím i více radosti ze života?

Kdo se na nás s důvěrou obrací?


Dnes a denně k nám do poradny chodí lidé se stále stejnými příznaky. Jsou to únava, nespavost, vysoký krevní tlak a cholesterol, nedostatek hořčíku, cukrovka, bolesti kloubů, zažívací obtíže, dysfunkce štítné žlázy, ledvinové kameny, ženy velmi často přicházejí už po gynekologické operaci, často i po onkologické léčbě, dále děti se sníženou imunitou trpící alergiemi, astmatem, ekzémy. Dále jsou našimi klienty i lidé, relativně zdraví, aktivně sportující, ale s náročným životním stylem, kteří jsou v práci pod neustálým tlakem a uvědomující si důležitost prevence. Patříte mezi ně i Vy?

Proč se tak mizerně cítíte?

Dnešní strava nemá s výživou vůbec nic společného. Jíme toxickou, průmyslově zpracovanou  stravu  a o tom, že těch toxických látek  opravdu nebude málo svědčí fakt,že člověk sní za rok 6t jídla, z toho v současnosti připadá 250kg chemikálií, které tělo nezná a neumí zpracovat. Chemikálie, o kterých zde hovořím,  jsou jednak konzervační látky a barviva(většinou oficiálně povolené -  tzv.  aditiva "éčka"), stabilizátory,emulgátory a různé přísady, vylepšující chuť a prodlužující trvanlivost. O tom, že konzumujeme příliš mnoho cukru a až 12krát vice soli, než potřebujeme, se dnes píše téměř všude. Jíme velmi mnoho živočišných bílkovin a máme nedostatek rostlinných proteinů a vlákniny ve stravě. Mnoho lidí nad 50 let, ale i mladších, užívá řadu léků (včetně hormonů), které kromě jiných nepříznivých účinků současně zhoršují využití živin a mikroživin. Mnoho léků také poškozuje zažívací trakt, jiné zase způsobují změny metabolismu a další obtíže... a tak se Váš intoxikovaný organismus dostává stále více a více do tzv. buněčné podvýživy a Vy tím pádem do začarovaného kruhu,protože Vám je hůř a hůř.

Jak to změnit?

Když Vás začne bolet hlava, tělo nekřičí: „Dej mi brufen“!! Když máte ekzém, vaše tělo nekřičí: „Dej mi Zyrtec nebo kortikoidy“!! Vaše tělo křičí: „ Dělej už konečně se mnou něco!! Zbav mě odpadu, vyčisti mě!!!“ Udělej detoxikaci!! Vemte si, že byste si přestali čistit zuby. Umíte si to představit? Jaké by to bylo za den, dva, týden, měsíc, rok? Kdy jste si naposled čistili střeva?" Napadá mě další přirovnání.  Sprchujete se denně? Určitě ano. Kdy jste to naposledy udělali uvnitř vašeho těla?? V naší poradně proto dnes a denně přibývají lidé, kteří pochopili, že ke zdraví vede jen jedna cesta a tou je pravidelné čištění organizmu a zdravý styl života. Pokud souhlasíte s těmito slovy, pak neváhejte a objednejte se k nám na individuální konzultaci a můžete tak zahájit svou vlastní cestu ke zdraví. Pokud máte problém, pomůžeme vám najít cestu k jeho odstranění. S postupem vás seznámí náš odborný poradce.

My víme jak na to!!

Individuální 70minutová konzultace u nás zahrnuje:

  • Celkovou analýzu zdravotního stavu a fyzické kondice.
  • Analýzu stravovacích návyků a pitného režimu.
  • Náš odborný poradce Vám přímo na míru sestaví  individuální nutriční program, který zahrnuje zařazení funkční potraviny tzv.buněčné výživy do vašeho jídelníčku, kdy se tělo postupně - přes detoxikaci a správné vyživení buňky dostane do fáze regenerace.  Nikoho tedy tímto způsobem neléčíme!!! Vytváříme v těle pouze optimální podmínky pro to, aby Váš organismus mohl začít regenerovat.
  • Váš jídelníček Vám upravíme podle vašich chuťových preferencí tak, abyste pravidelně pětkrát denně jedli a aby to odpovídalo zásadám zdravého životního stylu.

Naše zásady:

  • S klientem jednáme vždy individuálně.
  • Klient si sám určuje finanční částku, kterou chce investovat do svého zdraví.
  • Celá naše práce je založena na velmi úzkém vztahu poradce – klient. Náš odborný poradce Vás povede krok po kroku a bude Vás podporovat po celou dobu programu na osobních kontrolách.
  • Spolupráce s klientem je vždy založena na vzájemné důvěře. Jedině tak lze dosáhnout požadovaného výsledku.
Výsledky našich klientů jim opravdu mění kvalitu života – cítí nárůst energie a vitality, cítí zlepšení stavu psychiky, odeznívají typické civilizační choroby dnešní doby, pociťují zlepšení stavu kloubů, zlepšení kvality spánku.  Sami se přesvědčte. Nejlepší zkušenost je vlastní zkušenost.

Objednání termínu můžete provést 2 způsoby:

1. Zavolejte naši horkou linku: tel. 603 519 966

2. Využijte naši službu Call Back - Zavoláme my vám