HUBNUTÍ S NÁMI !!

 • Pokoušeli jste se  hubnout sami – ale bez dlouhodobého výsledku?
 • Je Vaše priorita především udržení si cílové váhy?
 • Chcete zdravě zhubnout,  ale nedaří se Vám to?

Pak čtěte dál!!

Nechejte se při snižování váhy vést odborníky !!


Již mnoho let s úspěchem vytváříme dlouhodobé programy pro klienty, kteří chtějí zdravě zhubnout. Vysoké procento našich klientů nejen dosáhne ideální váhy, ale především si ji udrží. Je to dáno jednak individuálním přístupem poradce ke každému klientovi, ale především systematickým a soustavným zákaznickým servisem, který vede k trvalé změně stravovacích návyků našich klientů. Programy snižování váhy probíhají formou individuálních odborných konzultací a jsou založeny na principu zlepšení stravovacích návyků a aktivního životního stylu. Proto je jedním z hlavních témat našich konzultací pravidelná, nutričně vyvážená strava. Učíme klienty jíst včas a nedostávat tělo do pocitu hladu. Chceme přece nejen zhubnout, ale dosaženou váhu také dlouhodobě udržet.

Každý klient u nás nejdříve projde individuální 70minutovou konzultací, která je u nás formou VOLNÉHO VSTUPU, a zahrnuje:

 • Celkovou analýzu zdraví a fyzické kondice.
 • Analýzu stravovacích návyků a pitného režimu.
 • Měření na bioimpedančním analyzéru TANITA (zjištění výše viscerálního tuku, metabolického věku, mineralizace kostí, bazálního metabolismu)
 • Náš odborný poradce Vám přímo na míru sestaví individuální nutriční program, který zahrnuje plán na naprostou změnu jídelníčku s cílem upravit střevní mikrobiom, eliminovat bílý cukr, bílou mouku, eliminovat nadbytek soli a hlavně zlepšit vstřebávání živin atd.
 • Jídelníček Vám upravíme z běžně dostupných surovin dle vašich chuťových preferencí tak, abyste pravidelně pětkrát denně jedli a aby to odpovídalo zásadám zdravého životního stylu. Cílem je, přestat zahleňovat tělo a zlepšit vstřebatelnost živin.
 • Dále úprava stravy obsahuje také zařazení těch nejkvalitnějších potravinových doplňků do vašeho jídelníčku, kdy se tělo postupně – přes očistu a správné vyživení buňky dostane do fáze regenerace. Nikoho tedy tímto způsobem neléčíme!!! Bohužel dnešní strava neobsahuje adekvátní množství živin, proto pracujeme rovněž s doplňky a vytváříme v těle optimální podmínky pro to, aby Váš organismus mohl začít regenerovat. Používáme již 20let špičkové potravinové doplňky od firmy Herbalife Nutrition.
Následující konzultace zahrnují:

 • ten nejkvalitnější zákaznický servis, který je formou pravidelných návštěv u poradce s cílem naučit Vás správně jíst, správně nakupovat a vyznat se v džungli dnešních potravin
 • úpravu jídelníčku podle vašich chuťových preferencí tak, abyste pravidelně pětkrát denně jedli a zároveň snižovali váhu
 • navržení vhodných pohybových aktivit, které berou v úvahu vaši konkrétní situaci
 • nejdůležitějším bodem je následná podpora, informační servis a motivační vedení poradce po celou dobu programu, abyste získali pocit jistoty, že nejste proti těžkému soupeři (nadváze) sami
Naším cílem je najít a vybrat pro klienta takovou variantu jídelníčku, aby byla zvládnutelná za všech okolností (pracovních, rodinných, cestování).

Dovedeme Vás k Vašemu cíli !!
S námi zhubnete jídlem !!

Objednání termínu můžete provést 2 způsoby:

1. Zavolejte naši horkou linku: tel. 603 519 966

2. Využijte naši službu Call Back - Zavoláme my vám