Proměny image s profesionální vizážistkou

Naší filozofií je spolupracovat s těmi nejlepšími, abychom Vám - našim klientům poskytovali ty nejlepší služby.

Již dlouhou dobu naše studio spolupracuje s úžasnou a zajímavou ženou, paní Zuzanou Káňovou-Zvěřinskou. Troufám si říci, že patří k nejlepším vizážistům v celé České republice a odvádí opravdu skvělou práci. Naše centrum s ní pořádá v pravidelných intervalech 1krát měsíčně speciální vizážistické párty. Termíny konání jsou známy v dostatečném předstihu, aby si každý zájemce mohl včas zajistit  vstupenku . Tato skupinová párty (pro cca 10 lidí) probíhá v blocích a má naprosto originální provedení.  Posílíte své  sebevědomí a naučíte se, jak z nedostatku udělat přednost. Dozvíte se vše o své barevné typologii.  Nalíčí Vás  a předvede,  jak to během 10 minut zvládnout sama doma tak, že opravdu budete vypadat jako hvězda! Praktickému líčení předchází úvod s informacemi, které jsou zapotřebí k tomu, aby klient pochopil, ve které skupině se nachází a jaký je jeho styl oblékání. Dále Vám navrhne proměnu Vašeho účesu a barvu vlasů. Vše je rozebíráno podrobně, včetně doplňků, brýlí, šperků, make-upu a vůně tak, aby nechyběla žádná informace, která účastníka vizáže zajímá. Doporučeny mohou být i jiné součásti Vaší image.

Zuzana Káňová - Zvěřinská

  • Od svých 22 let se profesionálně věnuje  vizážistické práci po celé ČR a zahraničí. Od roku 1991 má praxi při kompletních proměnách mužů i žen různých věkových kategorií.
  • Je zakladatelkou a hlavní lektorkou kursů pro budoucí vizážisty v Ostravě. Věnuje se psychologickému školení pro posílení sebedůvěry.
  • Od 16 let se zabývá modelingem a líčením.
  • V 19 letech jsem se stala garantkou a lektorkou akreditované školy manekýnek a modelek.
  • Je zakladatelkou dalších poboček po celé ČR a agentury pro profesionální modelky.
  • Vyniká vysokou profesionalitou,  talentem a vrozeným citem
  • Dlouhodobá praxe
  • Více než 3000 spokojených klientů

Cena proměny na vizážistické párty je 1.350 Kč na osobu / délka trvání 3 hodiny
Vizáž pro jednotlivce od 7000,-Kč od A do Z.

S paní Zuzanou Káňovou Zvěřinskou je možné se domluvit rovněž individuálně na telefonním čísle:
608 100 073.Objednání termínu můžete provést 2 způsoby:

1. Zavolejte naši horkou linku: tel. 603 519 966

2. Využijte naši službu Call Back - Zavoláme my vám