Individuální poradna péče o pleť


Naše mnoholetá zkušenost s poradenstvím v péči o pleť nám dává jistotu, že vždy existuje cesta ke krásné a zdravé pleti.

Součástí našich služeb pro klienty jsou rovněž individuální minikurzy péče o pleť. Většina problémů s pletí pramení ze dvou stěžejních příčin – jednak je to špatná funkce jater a střevního systému,  dále nedostatečná a mnohdy špatná péče klienta o svou pleť.

 Poradenská činnost u nás spočívá v instruktážním poradenství, kdy se velmi příjemnou formou naučíte, jak o sebe pečovat, aby Vaše pleť byla krásnější. V poradenství je zahrnuta nejen analýza typu pleti, ale také praktická ukázka hloubkového vyčištění pleti speciální maskou, která je zodpovědná za detoxikaci dermisové části pokožky, kde se nachází  epicentrum celé řady problémů s pletí. Dále klienta naučíme, jak svou pleť správně a důkladně čistit, dostatečně hydratovat, vyživovat a chránit, aby bylo dosaženo viditelného zlepšení stavu pokožky už při prvním ošetření. Dále klientovi poradíme při výběru vhodného krému, jako je denní nebo noční výživa, či určení vhodného přípravku na jednotlivé části obličeje - krk, oční partie, dekolt, rty, atd. Velmi důležitou součástí minikurzu je také předávání informací, jako je diagnostika obličeje, pitný režim, práce střevního systému, vylučování a všeho, co se zdravím pleti souvisí.Objednání termínu můžete provést 2 způsoby:

1. Zavolejte naši horkou linku: tel. 603 519 966

2. Využijte naši službu Call Back - Zavoláme my vám